Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów | 18-19 marca | Stoisko G1

Mamy przyjemność poinformować, że firma Novaform weźmie udział w Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich już w dniach 18-19 marca. Będziemy obecni na stoisku G1 i mamy nadzieję, że spotkamy tam wielu z Was.

Jeśli interesujecie się zakupem mieszkania w inwestycji Nove Olendry macie świetną okazję, by spotkać się i porozmawiać z nami na Targach Mieszkań i Domów już w ten weekend. Z przyjemnością udzielimy wszelkich odpowiedzi na Wasze pytania i przedstawimy Wam bliżej naszą inwestycję.

🔵 Nove Olendry to wieloetapowa inwestycja na dynamicznie rozwijających się poznańskich Naramowicach. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację ze ścisłym centrum miasta. Ostatnie dostępne mieszkania z drugiego etapu! Skontaktuj się z biurem sprzedaży i odbierz mieszkanie już tego lata!
Nove Olendry: biuro@noveolendry.pl

Novaform to jednak znacznie więcej. Skorzystaj z okazji i dopytaj o inne inwestycje, które realizujemy.
Umów się z nami na spotkanie podczas wydarzenia, a otrzymasz wejściówkę na targi gratis!

🔴 Kolejova1 to projekt realizowany w samym sercu miasta. Inwestycja łączy w sobie nowoczesność, zachowując przy tym odwołanie do bogatej historii tego miejsca i unikatowy klimat Łazarza. Unikalny projekt łączy rewitalizację znajdujących się w tej lokalizacji historycznych budynków oraz budowę nowoczesnej dominanty architektonicznej pod postacią siedemnastokondygnacyjnego wieżowca.
Kolejova1: biuro@kolejova.pl

🔵 Kolejny etap cieszącej się dużym zainteresowaniem inwestycji Osiedle Koninko. Zespół domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej realizowany na obrzeżach Poznania. Charakterystycznym elementem jest forma architektoniczna i różnokolorowe elewacje przypominające cegłę.
Koninko: biuro@koninko.com.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na targi Domów i Mieszkań na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 18-19 marca. Będziemy tam dla Was, gotowi do udzielania wszelkich odpowiedzi i prezentacji naszych produktów. Do zobaczenia na stoisku G1!