Nove Olendry z pozwoleniem na budowę

Nove Olendry to nowa inwestycja w sercu poznańskich Naramowic. Inwestor – Novaform Naramowice uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę, co umożliwi wkrótce rozpoczęcie prac. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną 2 budynki wielorodzinne ze 103 mieszkaniami o powierzchni od 32 do 84 m2.

– Uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę to kluczowy moment dla naszej inwestycji. Dzięki temu już za kilka tygodni będzie można zobaczyć pierwsze efekty prac. Jesteśmy już prawie gotowi do wejścia na plac budowy – komentuje Marcin Roś, dyrektor ds. rozwoju Novaform Polska. – Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy w celu wyłonienia generalnego wykonawcy inwestycji – dodaje. Inwestorem jest Novaform Naramowice, należąca do holenderskiego holdingu Klok i Novaform.

Nove Olendry to niepowtarzalna inwestycja. Łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. To miejsce z klimatem, w którym chce się zamieszkać. Doskonała lokalizacja w sercu Naramowic sprawia, że można tu wypocząć z dala od miejskiego zgiełku, wśród wyjątkowych terenów zielonych, a jednocześnie łatwo dostać się do centrum miasta. Do realizacji inwestycji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały gwarantujące wyjątkowy komfort i jakość życia. Planowany termin oddania pierwszego etapu inwestycji to jesień 2020 roku.